منوی دسته بندی

آموزش اتصال به سرور مجازی

در مجموعه مقالات آموزش اتصال به سرور مجازی، نحوه متصل شدن به سرور را به‌صورت قدم‌به‌قدم همراه با تصویر و ویدئو توضیح داده‌ایم.

پس از مطالعه این مقالات قادر خواهید بود با هر دستگاهی (کامپیوتر، مک بوک و موبایل) نسبت به استفاده از VPS خود اقدام نمایید.

اتصال به VPS با کامپیوتر و لپ‌تاپ

اتصال به سرور مجازی ویندوز

اگر قصد دارید با استفاده از کامپیوتر یا لپ‌تاپ به سرور مجازی که سیستم‌عامل ویندوز (ویندوز سرور 2012، 2016، 2019 یا 2022) روی آن نصب شده است متصل شوید، از این آموزش استفاده کنید.

اگر قصد دارید با استفاده از کامپیوتر یا لپ‌تاپ به سرور مجازی که سیستم‌عامل لینوکس (centos, ubuntu, debian) روی آن نصب شده است متصل شوید، از این آموزش استفاده کنید.

اتصال به VPS با موبایل

اگر قصد دارید با استفاده از موبایل اندروید یا ios به سرور مجازی که سیستم‌عامل ویندوز (ویندوز سرور 2012، 2016، 2019 یا 2022) روی آن نصب شده است متصل شوید، از این آموزش استفاده کنید.

اگر قصد دارید با استفاده از موبایل اندروید یا ios به سرور مجازی که سیستم‌عامل لینوکس (centos, ubuntu, debian) روی آن نصب شده است متصل شوید، از این آموزش استفاده کنید.

اتصال به VPS با مک بوک و macOS

اگر قصد دارید با استفاده از مک بوک و iMac به سرور مجازی که سیستم‌عامل ویندوز (ویندوز سرور 2012، 2016، 2019 یا 2022) روی آن نصب شده است متصل شوید، از این آموزش استفاده کنید.

اگر قصد دارید با استفاده از مک بوک و iMac به سرور مجازی که سیستم‌عامل لینوکس (centos, ubuntu, debian) روی آن نصب شده است متصل شوید، از این آموزش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.