سرور مجازی بلواستک

بنا به درخواست شما عزیزان مبنی بر خرید سرور مجازی با گرافیک مناسب برای نصب و راه اندازی نرم افزار بلواستک ، تیم ما پس از تحقیقات و جمع آوری اطلاعات در این مورد هم اکنون آمادگی ارائه سرور مجازی مناسب برای نصب و راه اندازی نرم افزار گرافیکی بلواستک و اجرای بازی clash of clans و… را دارد. ما بستر مناسبی را برای شما فراهم می کنیم تا بتوانید با سرعت بسیار بالا و بدون مشکل نرم افزار bluestacks را بر روی سرور مجازی راه اندازی و استفاده نمایید. تمامی مشکلات موجود برای اجرای این نرم افزار بر روی سرور مجازی اعم از توقف bluestacks پس از قطع اتصال ریموت و… توسط ما رفع شده است.

سرور مجازی بلو استک
مزایای استفاده از سرور مجازی برای بازی محبوب clash of clans :
با استفاده از سرور مجازی و نصب شبیه ساز اندروید (blue stacks) شما میتوانید اکانت خود را بصورت 24 ساعته آنلاین نگاه داشته و این امر موجب میشود تا حریف نتواند به قلعه شما حمله کنید.
همچنین با اجرای روبات های ارائه شده در این زمینه بر روی سرور مجازی بلو استک تمامی امور لازم بصورت هوشمندانه توسط روبات انجام شده و نیازی به مدیریت شما بر روی بازی نیست در نتیجه اکانت شما به سرعت ارتقا پیدا خواهد کرد !!

 

پیشنهاد ما برای سفارش سرور مجازی بلواستک پلان های زیر می باشد.
در صورتی که قصد راه اندازی سایر شبیه ساز های اندروید را دارید و یا نیاز به کارت گرافیک فیزیکی دارید از سرور مجازی با کارت گرافیک ایکس وی پی استفاده نمایید.

پلان ۳۰۷۲ مگابایت
۲۰۵.۹۰۰ تومان / ماهانه
پردازنده : Intel® Core™ i7-7700
رم : ۳۰۷۲ مگابایت DDR4
هارد : ۷۵ گیگابایت
پهنای باند : نا محدود بر روی پورت 1Gbps
سیستم عامل : ویندوز / لینوکس / میکروتیک
پلان ۴۰۹۶ مگابایت
۲۴۱.۱۰۰ تومان / ماهانه
پردازنده : Intel® Core™ i7-7700
رم : ۴۰۹۶ مگابایت DDR4
هارد : ۱۰۰ گیگابایت
پهنای باند : نا محدود بر روی پورت 1Gbps
سیستم عامل : ویندوز / لینوکس / میکروتیک